DRUŽBA MORO - mednarodno priznani trgovec z zlatom

Levo – akcijska ponudba

Zlatnik Čar zlata – Mezopotamija

Zibelka civilizacije na 15,78 g kovancu. Lepo darilo ali del zbirke.


CENA ZLATA JE DOSEGLA REKORDNO VREDNOST

Cena zlata je dosegla nov rekord. Na londonski borzi je danes dosežena vrednost  1.609 ameriških dolarjev in prodajna cena 1.200 evrov za unčo zlata (masa 31,1035 g). Cena je torej presegla junijsko napoved londonskega GFMS, in sicer 1.600 ameriških dolarjev za unčo.

Na današnji dan 2010 leta je bila cena unče zlata 1.191 ameriških dolarjev in 975 evrov.

Nekateri vlagatelji so se ob tem odločili, da s prodajo zlata ustvarijo dobiček. Na drugi strani pa je vse več takih, ki zaradi nestabilnega svetovnega gospodarstva premoženje zavarujejo z zlatom.

Zlato namreč ostaja edina stabilna svetovna valuta.


Trenutno ceno lahko spremljate ceniku, povezanim s svetovno borzo, ki se osvežuje vsakih pet minut.

Pregled zasebnosti

Naša spletna stran uporablja piškotke za izboljšanje uporabniške izkušnje. Informacije - piškotki, so shranjeni v vašem brskalniku. Ob obisku naše spletne strani s pomočjo piškotkov npr. ugotovimo kaj vas zanima, kakšen jezik ste izbrali ali pa kaj vse imate v nakupovalni košarici. Piškotki v nobenem primeru ne morejo poškodovati vašega računalnika ali pa nam omogočiti osebno prepoznavo obiskovalcev.